| CLUBARD a întrebat:

Buna TPU cum pot sa cuceresc o fata cu 3 ani mai mare decat mine [ eu am 12 ea are 15 ]

dau FUNDA ****

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Spune-i povestea vietii tale.

5 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Nu,nu ai sanse. La varsta asta noi vrem pe cineva mai mare care sa ne poarte de grija, nu un copil!

Răspuns utilizator avertizat
| Forcas15 a răspuns:

Te duci la ea si ii spui pe un ton serios, dar sarmant si oarecum amenintator: "Fata, vrei sa-mi vezi *******?". Sa vezi ca o cuceresti pe loc

| Devanna a răspuns:

N-o să se uite aia după un copil abia intrat în pubertate, mai ales că în ziua de azi fetele de vârsta ei se uită după pedofili.
Iar tu, ca să nu mai zic, ești prea mic pentru o prietenă. Mai așteaptă.

| Edina0399R a răspuns:

Nu vreau sa te mint si sa iti spun ca ai sanse, intr-adevar esti putin cam mic iar fetelor le plac baietii cu cel putin un an sau doi mai mari decat ele, parerea mea e ca ar trebui sa astepti sa mai treaca timpul, ...acum puteti fi doar prieteni, dar pe viitor cine stie?
Bafta