| MrsDraculescu a întrebat:

TPU happy

Cum pot sa impresionez un baiat >>stilat?::
Nu stiu cum sa-l descriu. cuvantul "stilat" spune atatea.grijuliu,inteligent,ii place stilul clasic.
Nu stiu daca are veo logica dar este in zodia "leu" despre care se spune foarte multe gen: egoist, vanitos, sentimental, galagios "stilat" etc.
Eu il plac de 2 ani... Dar mai este ceva. el este colegul de banca al fratelui meu [ironic asa-i?] si. el ma considera [cred] doar sora mai mica a lui Andrei...
El sta mereu numai cu colegi lui...si e enervant ca niciodata nu pot sa-l gasesc singur sa-i destainui sentimentele mele pentru. el...
Ceva sugestii? happy

Răspuns Câştigător
| missbee a răspuns:

Treaba cu sora mai mică e câte se poate incomodă și de aiurea, pentru că în general cei care au frați mai mari sunt considerați pur și simplu... prea mici.

Eu zic să complotezi cu fratele tău, ca să te integreze el în grupul lor de prieteni. Este singurul care poate să te ajute, să pună o vorbă bună, să te promoveze, ca să zic așa. ^^

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cu stil?!

| dadyanaa16 a răspuns:

U fat adraga am mai zis si la altele daca doresti baietii trebuie sa le faci pe plac si sa sti sai atragi cu o tinta sexi provocatoare si o sa vezi ca merge