| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de gelozie? M-am saturat sa ma las macinat de acest sentiment straight face dar faza-i ca un tip se tot da la iubita mea si in ultima vreme a inceput sa ma ignore pentru ala sigh dimineata de exemplu pe autobus ea era langa mine dar nu-mi zicea nimic statea si vb cu ala prin mesaje si dupa s-a pus sa vb cu prietena ei straight face m-am simtit ca ceapa straight face faza-i ca am incredere-n ea dar cu tipul asta mi frica... ca le-am citit odata conversatia si am ramas :O si chestia aia ma pus pe ganduri cu privire la tipul ala sigh mi frica (n-am simtit de mult sentimentul asta ) nu as vrea sa o pierd tin foarte mult la ea. Ce as putea face thinking Mersi!

7 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Mda interesant, pai in primul rind tu nu esti sigur pe tine nu esti sigur ca ea este a ta sau a lui? asta e problema, iar doi incearca sa vb cu ea sh sa o intrebi ce are de gind? cu cine vrea sa fie cu el sau cu tine? poti chiar sa-i zici ca nu iit convine cind ea filteaza cu el, sh sa zica exzact ceia ce isi doresti ca tu sa stii ce sa faci mai departe. Succes

| FallenDemon a răspuns (pentru Roxana121):

Faza-i ca ea-i cu mine de 4 luni dar nah ma dispara cand o vad ca ma ignora pentru ala... Ea-mi spune ca ma iubeste foarte mult, ca-s totul pentru ea ca stiu sa o iubesc si sa am grija de ea tot timpul... dar atunci de ce ma tot ignora pentru ala straight face

| Roxana121 a răspuns (pentru FallenDemon):

Pai de asta trebuie sa vb cu ea foarte serios si sa o intrebi ce am zis eu mai sus, ca tu sa stii de la ce sa te mai astepti, pai daca te iubeste dc te respinge si vb cu ala prin sms, cred a tu esti baiat destept si intelegi toate lucrurile astea, cu timpu ea o sa profite de tine.

| SSSkkkk a răspuns:

Joci DotA?

| NicolethaNico a răspuns:

Buna! Nasoala povestesad pai ce pot sa iti spun in dragoste trebuie sa va iubiti reciprog eu inteleg ca ti la ea pentru ca o iubesti si cu gelozia nu cred ca poti renunta la ea cat timp iubesticrying pai lasa-o catva zile si nu prea vorbi cu ea incearca sa nu i dai prea multa atentie si atunci vezi iti va spune ceva:* Bafta!

| Tinho a răspuns:

Fa o seara romantica, fwteo bine si sa vezi cum e in limba dupa tine. bafta happy

| NicolethaNico a răspuns (pentru Tinho):

Bun raspuns:-))