| deathnote001 a întrebat:

cum sa ii spun unei fete ca o plac, o iubesc, eu sunt mai timid asa, si vorbesc de ceva timp cu ea, ne trimitem mesaje, ne sunam, dar vreau sa fiu mai mult decat prieteni, daca intelegeti, Funda pentru cel mai bun raspun!

Răspuns Câştigător
| GizazCraist a răspuns:

Grabeste-te si zi-i ce simti inainte sa fie prea tarziu! Iti zic din experienta ca daca mai astepti mult o sa fiti prieteni prea buni iar ea o sa-si piarda interesul

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai tu vrei mai mult dar te-ai intrebat daca si ea vrea? propune-i sa fie prietena ta

| nesuferit a răspuns:

Scapa de timidate, sau altfel ramai la laba

| cosmina98_7417 a răspuns:

Pai daca vorbiti de ceva timp fata si-a dat seama de ceva. Daca nu vorbiti asa de foarte mult timp dar va intalniti pe strada fa niste aluzi la telefon dar nu ceva mare dupa care sa isi dea seama si nici ceva mic in fiecare, zii asa ocazional. Si cand va intalniti incearca sa ii captezi atentia cu vorba si dupa aia cu privirea, gaseste un subiect de discutie.Ca sa iti dai seama cand fata o sa inceapa sa simta si ea ceva o sa rada des, o sa se supere din orice, o sa te priveasca astel.ASTA E suntem mai complicate. Iti urez multa bafta!

| neutrino a răspuns:

Daca esti cu ea prieten, spune-i ei ce ai pe suflet si ea te va intelege mai bine decat noi. In plus ii dai si fuda.

| deathnote001 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri!