| ioana7625 a întrebat:

cum sa imi conving parintii sa imi dea voie sa merg la iubitul meu? Tin sa precizez ca stam la o distanta de 70 km....Sau daca nu, cum sa ii mint?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai nevoie de accordul parintilor pentru asa ceva inseamna ca inca nu esti destul de mare sa faci asa ceva.

| ioana7625 explică (pentru suntserios):

Pai da, dar ar putea sa ma lase pentru ca el tot a venit la mine

| dddddadada a răspuns:

Cati ani ai?

| neutrino a răspuns:

Tu chiar crezi ca ai parinti prosti?

| rpushtiu a răspuns:

De ce nu incerci sa le spui adevarul parintilor ca sa stie cu adevarat unde te duci! Nu ca ei sa fie cu gandul ca tu esti la o prietena iar tu esti la iubitul tau poate se intampla si altele! Doamne fereste! Dar tu ai destula incredere in iubitul tau sa te duci la el? happy

| ioana7625 explică (pentru rpushtiu):

Normal ca da, suntem impreuna din 28 oct 2011, de aproape 10 luni ...am mai fost la el de doua ori doar ca parintii nu au stiut si el de atunci a tot venit la mine acasa...dar pe mine nu ma lasa la el. Acum vreau sa merg la el pentru ca are nevoie de mine, are niste probleme cu un ochi si nahh vreau sa ii fiu aproape

| rpushtiu a răspuns (pentru ioana7625):

Ce coincidenta happy si eu am probleme cu un ochi! Daca tu te bazezi ca esti bine la el parerea mea este ca ai putea sa iti derutezi parintii dar cu toate ca stii ca este cam gresit! stiu cum este sa nu fie nimeni cu tine la greu crying

| zapacita69 a răspuns:

Incearca sa le pui somnifere in mancare si fugi sa faci dragoste happy