| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc un barbat (casatorit) cam de un an si de obicei ne salutam cand ne intalneam. Dar de vreo luna si ceva imi tot zambeste, ma priveste destul de insistent, ma baga in seama, ca si cum m-ar placea. Il simpatizez foarte mult, dar avand in vedere ca are o familie nu vreau nimic de la el. Dar oare gresesc ca ii zambesc si eu si il privesc la fel? oare el se asteapta la o aventura? ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Normal ca si-ar dori saracul si prospaturi ca nahh, nevasta nu-i mai ajunge!

Ce pot sa zic e ca barbatii astia ma scarbesc pana la limite!
Au niste fete de libidinosi!

Si nu, nu cred ca gresesti prea mult cand ii zambesti, dar ai grija sa nu il incurajezi in a te avea si sa nu te trezesti cu nevasta-sa pe cap. Poate aia e ca Nikkita si nu mai scapi din mana eibig grin.

| Zenithf a răspuns:

Thread lightly on holy ground. Vezi ca te bagi in afacerile lui Dumnezeu - "ce a unit Dumnezeu omul sa nu desparta" - si ca Lui nu-I place treaba asta.
Daca el ajunge sa se desparta atunci tu imparti vina cu el, lumea insa te va vedea pe tine singura vinovata. Cauta sa simpatizezi un tip disponibil.

| bluesky a răspuns:

Nu te place, stai linistita. El isi doreste doar o aventura si atat. Si da, tu gresti, pentru ca din moment ce faci ca el, ii zambesti, tu ii raspunzi la avansuri acceptandu-le si nu e bine pentru ca distrugi familia aia. Gandeste-te la sotia lui, la copiii lui...si tu vei avea statutul de amanta, la tine va veni cand vrea sex, dar tot pe sotia lui o va iubi si tot cu ea va locui si va dormi si va merge in concediu etc. Deci clar NU!

| alexa23 a răspuns:

Eu zic sa "fugi"