| Anonimmms a întrebat:

big hug Am o nedumerire.Fostul meu prieten care este cel mai bun prieten al meu mi-a spus ca dupa ce ne-am despartit inca mai tinea la mine, dupa asta ne mai sarutam dar prin iulie am incetat. El spune ca nu mai tine la mine dar parca nu pot sa-l cred, pentru ca mereu cand suntem aproape simt o conexiune intre noi doi, simt ca inca mai tine la mine. Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| MariiLetz a răspuns:

Atunci sartuta-l, fa tu primul pas poate e timid. Daca nu iti va spune ca nu vrea sa mai fiti in preuna, poate i-ai gresit si tu... funda?

| FallingRain a răspuns:

Trebuie sa accepti ca unele relatii pur si simplu se termina. Nu e bine sa speri ca o persoana inca tine la tine. E nevoie sa-i spui daca tu inca mai tii la el. Stii, se mai intampla ca unele persoane dupa ce au fost impreuna sa ramana totusi apropiati. Acum depinde de persoana, dar eu sunt aproape sigura ca nu sunteti decat prieteni. Cei mai buni prieteni. Si asta inseamna mult.

| Anonimmms explică:

Am uitat sa spun ca se si poarta ca atare(ca si cum tine la mine) si se si da la mine cateodata parca asteapta sa-l sarut