| lilb a întrebat:

Am fost cu o iubita mea aproape un an de zile si ne-am despartit din cauza ca ne certam mult. Un prieten de al ei i-a cerut prietenia la 2 saptamani dupa ce ne-am despartit. Ea mi-a spus ca vrea sa fie cu mine si ca nimeni nu o trateaza asa cum o fac eu
Ne-am sarutat ea a facut pasul si mereu de sarutam cand suntem impreuna. Am vorbit despre relatia noastra si ca vrea sa se desparta de el sa fie cu mine. E gresit faptul ca o vreau inapoi si ca lupt pentru ea? e totul pentru mine si ea simte la fel. Nu ma simt mandru de ce fac in spatele lui dar inca ne iubim foarte mult. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| DoodyAlexx a răspuns:

Cum sa fie gresit frate? Stai linistit, daca ai fost un an cu ea si inca o iubesti normal ca o vrei inapoi iar fata de ala nu ai de ce sa te simti prost, daca era un tovaras de al tau si iti facea asta tot nu aveai de ce sa te simti prost. Fa ce crezi tu ca e mai bine pentru tine si pentru ea. Bafta

3 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Buna. Intr-un fel nu e bine ce faceti insa vorbeste cu ea sa clarifice situatia cu el sa fii impreuna doar voi doi. Si daca va iubiti luptati pentru relatia asta ca nu e gresit asta simti si asta faci.

| DownTheStairs a răspuns:

Pai daca va intelegeti si va iubiti asa de mult zi-i adevarul prietenului tau happyCred ca o sa inteleaga mai ales daca sunteti prieteni...Succes!

| lilb explică:

Plus ca ei sunt de vreo saptamana impreuna