| Muahhh a întrebat:

Heii.As dori si eu sa ma ajutati cu ceva daca se poate:Mie imi place de un baiat din clasa dar lui ii place de o alta fataa mai mica cu un an.cum as putea sal cuceresc.
Funda pentru rasp cu efect pozitiv!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dariiia a răspuns:

Pai uite happy
daca ii place de fata aia poate sa-i placa la fel si de tine, iar daca vrei sa-l cuceresti trebuie sa te comporti frumos cu el, sa incerci sa te dai pe langa el ( sa te lingusesti ) laughing, si sa-i spui ca-ti place de el, poate lui ii place de tine si nu exprima acest sentiment tongue, iar daca nu-i place nu te stresa :-si mai sunt multi :*
bafta! big hug

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat