| mihaiandrei230 a întrebat:

As dori si eu sa imi spuneti cum sa cuceresc pe cineva care ma considera ratat, prost, urat, gras, etc,

12 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Simplu. Nu poți. Nu poți cuceri pe nimeni, astea sunt prostii. Dacă e atrasă de tine, va veni la tine. Dacă nu, atunci nu o vei avea niciodată.

Ai putea încerca să îi schimbi părerea despre tine. Apucă-te de un sport, ai grijă de aspectul tău. Vorbește cu ea, înțelege-o, arată-i cine ești cu adevărat fiind tu însuți, și o să poți produce oarecare schimbări în gândirea ei, mai mari sau mai mici. Dacă stai, nu va pica nimic din cer.

Dar atenție, fii pregătit să încerci să-i schimbi părerea despre tine numai dacă ții cu adevărat la ea și vrei cu adevărat asta. E o operațiune foarte grea, ca să zic așa. Dacă crezi că nu merită, dă-o dracu și treci la alta.

Baftă

| BloodyBlade a răspuns:

Hmmm...pai ca sa-ti spun... sincera sa fiu eu pe fostul iubit nu prea l-am agreat dar am vazut ca-si dadea interesul, ca incerca sa ma faca sa rad, sa ma simt bine, zambea, cea cu ochiul(mie)a inceput sa se intereseze despre ce-mi place mie si vorbeam despre asta, apoi am devenit prieteni destul de buni si intr-un final am ajuns sa fim impreuna.Incearca sa faci si tu asta! Sper ca te-am ajutat! bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| BloodyBlade a răspuns (pentru devil2279):

Ok dar ti-l dau in privattongue

Răspuns utilizator avertizat
| BloodyBlade a răspuns (pentru devil2279):

Ok

| BloodyBlade a răspuns (pentru devil2279):

Hai imi dai acc? ca m-am plictisit sa asteptlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa castigi la Lotto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o sansa sa o cuceresc

| NicuOfficial a răspuns:

Fii tu insuti si ai incredere in tine

| LoverholicRobotronic a răspuns:

Hey! Incearca sa o cuceresti prin felul tau de a fi.incearca sa ii arati cum esti tu cu adevarat.dar nu te preface! daca nu....nu incepe sa te milogesti.pur si simplu accepta asta.cateodata lucrurile nu ne ies cum vrem.si decat sa iti bati capul cu o persoana care nu te apreciaza mai bine te straduiesti sa gasesti una care sa te inteleagabig grin

| MarihuanaGIRL a răspuns:

Crezi ca merita sa fi cu o astfel de persoana ce crede asemenea lucruri despre tine? Eu zic sa te mai gandesti, poate altei fete mai dragute decat acea Domnisoara (ca sa ii zic asa) ii place de tine, iar tu nu ii dai nicio sansa! Fi tu insuti, original si vei vedea ca ai mai mult de castigat!