| Roxana110824 a întrebat:

Buna TPU big grin Deci eu am urmatoarea problema: Mie imi place un baiat foarte mult love struck la inceput am crezut ca ma place si el.adica se uita la mine incontinuu vb mult si ne intelegeam ff bine big grin dar am aflat de la un prieten de`al lui ca el nu ma place si ca i-a zis ca eu il plac dar el nici nu vrea sa auda si de at numai suntem asa de apropiati...si numai vb asa de mult cu mine, ma evita... a trecut o perioada i-am zis ca nu-l mai placbig grin [chiar daca eram nebuna dupa el] si el a inceput sa vb iar cu mine ne dam comentarii pe fb big grin vb frumos cu mine de parca si el ma place big hug dar nu stiu ce sa cred.nu vreau sa imi fac sperante straight face apr el a zis ca nu o sa se indragosteasca de vreo fata pana in clasa a 8 sau mai departe laughing[cum poate el sa nu placa o fta pana in a 8:O sau la liceuthinking si cum sa aflu daca ma place?]

Răspuns Câştigător
| rox13yy a răspuns:

Eu cred ca te place dar ca o amica,nu forta nota daca vezi ca el nu vrea mai mult. Timpul rezolva multe,asteapta sa iti arate ca te place sh el sh dupa poti sa insisti la el,altfel lasa-l in pace,multumeste-te ca ii place sa te aiba ca amica
punete in locul lui, nici tie cred ca nu ti-ar place un baita care sa insiste mereu la tine desi tuh iai dovedit ca nu are sperante. puupp sh bafta, sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Te place doar ca amica, ii esti draga etc insa nimic mai mult.
lasa'l. incearca sa il uiti. sa il vezi ca pe un frate, amic cum vrei tu. insa nimic mai mult.
asa a zis el, ca nu vrea sa se indragosteasca insa nu se stie niciodata.hee hee

| Roxana110824 explică:

Multumesc :*
Am sa incerc sa il uit straight face