| Bombonica1 a întrebat:

Buna TPUbig grin.
Intrebare pentru baieti:de la ce inaltime considerati ca o fata este inalta/scunda?
Aceasi intrebare o adresez si fetelor dar referitoare la baietibig grin.

Răspuns Câştigător
| ATD4guitar a răspuns:

Eu consider ca o fata e scunda daca are mai putin de 1.60.Si consider ca e inalta daca are mai mult de 1.80.

5 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Din punctul meu de vedere un tip este scund daca are mai putin de 1, 65 m si este inalt daca are peste 1, 80 m.

| UPT a răspuns:

1,70 este inaltimea de departajare a fetelor.
cele < 1, 70 sunt scunde,
cele > 1, 70 sunt inalte.

| ℓίίίgнт a răspuns:

Eu consider ca un baiat mai scund de 1, 50 e scund, daca are peste 1, 70 ii deja inalt :O laughing Aceasta e parerea mea...:X

| IZABELLA_5617 a răspuns:

Pai mie imi plac baierii inaltii, adica peste 1.80

| OKay a răspuns:

Baietii < 1, 70m sunt scunzi, iar cei >1, 70m sunt inaltihappy