| CristineDelaruss a întrebat:

big hug Scuzati ca pun atatea intrebari, dar am nevoie de mult ajutor in perioada astablushing. Deci, intrebarea mea ar fi urmatoarea:
Am un prieten de 15 ani, si nu stiu sigur daca ma iubeste.
Cand iesim pe afara, tot timpul ma saruta whistling, mulllt =p~laughing, si ne imbratisam, glumim, dar aduce tot timpu minte de fostele lui. Cum ca : " x n-a facut asta cu mine doar tu", " hai sa mergem la y si sa facem msito de ea'. etc.
Eu cred ca ma iubeste. dar totusi acum mi-a cerut ca in vara sa ne incepem viata sexuala, fiind amn2 virgini, nu am acceptat. A spus ok, si ca ma iubeste.
Nu am dubii sau ceva, dar vreau pareri. >Mersiibig grin

Răspuns Câştigător
| george312 a răspuns:

Hmm te compara cu fostele si spune ca ca esti mai buna
pai asta e, esti speciala pentru el si vede in tine ce nu au avut fostele.de asta te iubeste
si faza cu viata sexuala
e cam demential sa intrebi asta
o sa fie o zi in care sa va excitati undeva la unul dintre voi acasa si o sa o faceti deci asta vine de la sine

5 răspunsuri:
| PussyfootMissSuicide a răspuns:

Heiiibatting eyelashes
probabil ca tipul te place cu adevarat. poate ca nu a trecut cmplet peste fosta.sau poate vrea sa. ti arate ca nu mai simte nimic pentru ele.chiar daca proabil tu intelegi alt ceva laughing.oh go ondaca iti zice ca altele nu lau facut sa se simta asa sau nu au facut asta cu el probabil ca se simte mai bine in preajma ta.
va descurcati voibatting eyelashes! eu cred ca te placewhistling
BAFTA!>big grin

| PussyfootMissSuicide a răspuns:

Deci thinking sa inteleg ca baiatul care ziceai ca nu stei daca existi si ca avea o prietena foarte populara eti cu tine?smug
bravo fatosmug

| CristineDelaruss explică:

Iar nu vad raspunsurile rolling eyes

| adnreas09cta a răspuns:

Cel imi stupid lucru e sa propui sa-ti incepi viata sexuala sa o planifici...trebe sa vina de la sine
amandoi virgini e bine
dar la 15 anisori nupoti cere o relatie serioasa pentru ca e perioada florilor perioada din care zbori din floare in floare

| razvix a răspuns:

Eu cred ca te iubeste dar atunci cand aduce aminte de foste iubite e ceva de genul{stai putin ca ma gandesc ce am facut cu fosta}