| iAm a întrebat:

Daca ma masturbez, inseamna ca nu mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| girafa19 a răspuns:

Nu, stai linnistita esti inca virgina. da nu te supara cati ani ai?

16 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Pai depinde in ce fel... daca introduci ceva, posibil sa nu mai fi, dar daca te satisfaci doar la exeterior atunci esti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca pui intrebarea asta inseamna ca esti prea mica pentru tot ce inseamna sex.

| iAm explică (pentru suntserios):

Este problema mea, nu a ta, daca vreau sa fiu informata de pe acum.

Răspuns utilizator avertizat
| KameliaAura a răspuns:

Pana la primul contact sexual esti virgina teoretic, practic pana la ruperea himenului

| TymbarkCo0L a răspuns:

Daca te freci cu mana da mai esti... daca bagi ceva in tine morcov, castravete, pixu, degetu nu mai esti

| LineGuide a răspuns (pentru TymbarkCo0L):

Esti un utilizator de 10 ani presupun...virginitatea reprezinta faptul ca nu ai intretinut relatii sexuale cu nimeni.
Cand "bagi ceva in tine", rupi himenul, si asta nu inseamna ca te-ai dezvirginat.
Masturgarea e masturbare sexul e sex.Deci poti sa te masturbezi si cu bormasina, ca tot virgina esti...

| TymbarkCo0L a răspuns (pentru LineGuide):

M-ai spartrolling on the floor cand te duce mata la doctor sa vada daca esti virgina dupa ce se uita fa? psihic da e cum zici u dovada e cum zic euwinking

| LineGuide a răspuns (pentru TymbarkCo0L):

Si DEX-ul zice ca mine sau ca tine? Pe mine nu ma duce mama la doctor pentru ca nu e nevoie.Din pacate pentru tine, sunt baiat...

| anonim_4396 a răspuns (pentru LineGuide):

Buna asta laughing Dupa ce te-a luat mitocanul cu "fa" vine ca o bomba. Good point! rolling on the floor

| TymbarkCo0L a răspuns (pentru anonim_4396):

Care-i bomba ca a zis ca e baiatlaughing? asta e amuzant? ...trist

| LineGuide a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru TymbarkCo0L):

Nu prea te-am bagat in seama...Dar ma rog. daca n-ai tu ce face si ai chef de vorba...

| GoDiePlease a răspuns:

Depinde cu ce te masturbezi

| iAm explică:

P.S: Nu ca m-am masturba, dar am vazut multe intrebari cu: ''HEI tPU...M-AM MASTURBAT...' etc.
Dar vreau sa fiu si eu informata...Nu vad ce e gresit...

| iAm explică:

laughing Nu fac nici un aahhlaughing De fapt, nu simt nimic. Nici ca m-as masturba...