| Roxxy03 a întrebat:

Daca prietenul meu a ejaculat pe abdomen si dupa am dat cu dusul pe sperma. Se poate sa se fi scurs sperma in vagin? Rog seriozitate.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz sperma de pe abdomen nu poate intra in vagin. Posibilitatea de a ajunge in zona vulvara exista insa probabilitatea de a nimeri intrarea vaginala si pe urma sa se scurga "spre inauntru" devine practic imposibila. Sper ca nu te stresezi din acest motiv deoarece scenariul este greu si de imaginat.

| Emilian65 a răspuns:

Este posibil sa fi curs sperma in vagin si astfel sa ramai gravida.

| Roxxy03 explică:

Sunt oarte stresata din cauza asta. Dar spermatozoizii nu mor la contactul cu apa?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Roxxy03):

Da esti stresata. Scenariul imaginat de tine nu are nici 1% sanse sa se intample in realitate.Se poate pune intrebarea si altfel, adica; cel putin erai in perioada fertila? deoarece in caz contrar si cei 1% sanse reprezinta mult prea mult.

| Roxxy03 explică:

Eram in perioada menstruatie. Si ma gandesc la chestia asta

| Alexandraaaaaaa05zxyt a răspuns:

Nu,stai liniștita. Speram nu are cum sa fi ajuns in vagin.

| madallin27 a răspuns:

Buna nu cred happy