| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Daca prietenul meu a ejaculat si a mers la baie sa se spele apoi a introdus doua degete in vaginul meu, (eram foarte uda si sunt in a 11 zi a ciclului) exista sanse de sarcina?

7 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Atata timp cat nu a fost penetrare nu ai sanse sa ramai gravida. Intre timp iti recomand o carte de educatie sexuala.

| Anonima283 a răspuns (pentru GdX):

Și eu îți recomand una ție. Au fost multe fete care au rămas însărcinate fiind virgine! Chiar dacă nu a existat nicio penetrare.

| alina2k18 a răspuns (pentru Anonima283):

laughing Cine sunt fetele alea?

| Anonima283 a răspuns (pentru alina2k18):

Pfoioiii, sunt multe să știlaughing) eu nu le cunosc, dar am auzit multe cazuri.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru alina2k18):

Pe una o stie toata lumea. Pe a doua o stiu doar cativa oameni: a ramas gravida cu sperma fratelui ei care s-a masturbat in cada, cand a facut baie inaintea ei. Pe alta o stie barbatul cu care a ramas gravida, deoarece nu i s-a rupt himenul elastic.
Dar mai sunt si din aceia care au fost facuti in palma si auncati in vagin, unii umbla si pe acest site.

| alina2k18 a răspuns:

De cand produc degetele sperma?
laughing

| 0Andreea12345 a răspuns (pentru alina2k18):

Ma refer la faptul ca a mers la baie sa se spele, a umblat cu lenjeria in care a ejaculat..sunt inca virgina, nu am avut inca contact sexual
Ma gandesc sa nu fi ramas chiar si in urma spalatului urme de sperma pe mana