| Klandestin a întrebat:

Daca scot o fata in oras la suc? Cum trebuie sa procedez? :*! Sunt baiat big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi "curat",ma refer la incaltaminte,imbracaminte,igiena, frizura,barba,etc., daca vrei sa impresionezi cumpara un fir de trandafir alb (deocamdata ),in cazul in care va deplasati cu transportul in comun trebuie sa gasesti un loc unde sa se simta mai comoda (nu sta tu jos si ea in picioare ), ajunsi la locul cu pricina deschide-i usa sa intre ea prima iar la masa sa nu te lasi pe scaun inainte de a se lasa ea, las-o pe ea sa aleaga ce anume doreste iar pe timpul sederii la suc nu o obosii cu intrebarile, tot pe ea sa o lasi sa deschida o tema ceva, asta daca nu e timida, fiind un gentilman trebuie sa platesti consumatia si in drum spre casa incerci (subtil, printre picaturi ) sa afli un nr de telefon sau un id de mess, odata ajuns acasa la ea nu incerca sa o saruti daca vezi ca ea nu da semne de asa ceva, ai strangi mana respectuos dupa care o intrebi daca i-a facut placere plimbarea voastra si cand mai doreste sa o scoti in oras, succes!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O inviti si gata, cei asa mare lucru...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU există un "mod" anume de a te comporta la o ieşire în oraş...

O inviţi, iar acolo vedeţi despre ce povestiţi, ideile vă vin pe moment, în funcţie de ce spune şi ea...

| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, ar trebui să fi optimist şi fără timiditate... dacă eşti un tip emotiv, timid te poţi schimba. O poţi suna şi spune dacă doreşte să mergeţi la o plimbare şi apoi vă opriţi la o terasă şi...totul va veni de la sine fi glumeţ iar totul va fi perfect, mult succes.
O zi plăcută şi ai grijă de fată.