| 191720 a întrebat:

Vreau sa scot si eu niste poze de pe card cu un cititor de card? cum trebuie sa procedez?

3 răspunsuri:
| Cubiclemon a răspuns:

Scoti cardul din telefon, il pui in cititorul de card (daca nu intra intoarce-l pe alta parte), conectezi cititorul la o mufa usb de la calculator si te uiti in My Computer. Daca ai facut totul bine o sa iti apara ceva de genul "Card" sau "Removable Disk". Intri acolo si vezi tot ce e pe card. Restul e usor.

| 191720 explică (pentru Cubiclemon):

Cand bag cititorul de card in unitate in My Computer imi apare o casuta unde scrie "Removable Disk (Fhappy" am dat clik acolo si imi apare un dreptunghi unde scrie "Please insert a disk into drive F" atat.

| Cubiclemon a răspuns (pentru 191720):

Nu face bine contact cardul. Mai misca-l cat cititorul e inca in usb. Daca nu merge, poate ai luat un cititor ieftin...