| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie o idee de un mesaj pe care sa il pun in tr-un buchet de flori pe care i-l voi da unei fete( il va primi, pentru ca dau online comanda ). imi place foarte foarte foarte mult de aceasta fata si nu stie de la cine va fi buchetul ( va banui ceva ). In principiu ati inteles ideea.

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

A da flori unei tipe, fără să fi fost împreună ceva timp și fără să ai un motiv bun (eveniment), e cel mai stupid lucru pe care poți să-l faci vreodată.
Pe lângă asta, ai 20 de ani. Nu mai fi papă lapte. Du-te la ea și invit-o în oraș.

| Winners10 a răspuns (pentru LoveSleep):

Daca tu consideri ca poti sa dai flori numai daca ai fost impreuna... nu am ce zice

| LoveSleep a răspuns (pentru Winners10):

Nu am zis că nu poți. Poți, dar te faci de. Dar nu mă crede pe cuvânt, trimite-i flori.

| Winners10 a răspuns (pentru LoveSleep):

Ai mai incercat tu si asa ai patit?

| AliceNeye a răspuns:

Dragostea este un râu involburat care acum imi curge prin vene, prin inima, prin minte si prin tot ceea ce sunt, precum fiinta. Iti multumesc pentru ca esti in viata mea! Iti multumesc pentru ca esti... pur si simplu... TU!
Acum tu poti scrie orice altceva, foloseste-ti imaginatia, si scoate sentimentele la iveala!