| DenissRaba a întrebat:

De ceva timp cand mama pleaca de acasa am inceput sa ii cotrobai prin lucruri pana am gasit un pachet de prezervative si unul desfacut.(Ea e singura) locuim doar noi doi,oare si-a gasit pe cineva? Odata cand am ajuns acasa un barbat pleca de la noi, iar cand am intrat mama era in pat la ea in dormitor.

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu e frumos sa umbli prin lucrurile ei! Ce, ea nu are drept la putina placere/fericire? Chiar daca e mama ta mai e si femeie ca oricare alta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa și... treaba ei ce face, bravo ei. Te plictisești tu se pare, n-ai alte treburi mai interesante... Sau poate ar trebui să devină asexuată așa că nu ai ajuns tu la vârsta să înțelegi ce e aia a fi om. Eu zic sa te preocupe hormonii tai și satisfă-ti curiozitățile dacă tot le ai fără a încurca pe alții.
Când o sa te mănânce colo păsărica și maică-ta o să-și bage nasul în relația ta și n-o să-ți permită sa te f*ți ai să faci ca toate trenurile.

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Man, e tip, care păsărică să-l mănânce? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

Mă rog... când o să-l mănânce cuculetzu' și n-o să aibă unde să-și aducă și el pe cineva acasă că e mama acolo și nu le permite să stea cu ușa închisă...

Răspuns utilizator avertizat
| Silwian a răspuns:

Cati ani are mamica ta?
Este normal ca la varsta ei sa aiba o viata sexuala activa! Ai grija. daca isi da seama ca ii cotrobai prin dulap... vei iesi foarte sifonat!laughing))