| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, de ceva timp vorbesc cu un băiat și ne înțelegem chiar bine, am ieșit de doua ori am fost la restaurant, el mi-a deschis ușa, m-a lăsat să intru prima, după s-a așezat la o masa pe canapea și m-am așezat și eu langa el. Am vorbit și după l-am întrebat dacă ne facem o poza iar el a vrut și a pus mâna pe umărul meu și după ce am făcut poza tot pe umăr a ținut-o ceva timp și a fost frumos doar că nu știu cum ar trebui sa reacționez să îl iau și eu da mana sau de umăr sau deocamdată să îl las doar pe el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

Eu zic ca reciprocitatea (mai ales atunci cand simti) este necesara in astfel de situatii, asa fa ceea ce simti, sunt sigur ca o sa-i placa si lui, iar prin asta ii vei arata ca esti interesata!

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Foarte frumos ceea ce ti se intampla,ma bucur pentru tine.happy
Si ca sa nu te mai intrebi mereu ce e bine si ce nu,intotdeauna sa faci ceea ce simti tu.
Daca vrei sa-l iei de mana,sa-l iei, daca vrei sa-l mangai pe obraz, sa-l mangai, pentru ca sunt gesturi si clipe pretioase care va ajuta sa va cunoasteti mai profund si care leaga doi oameni, poate pentru totdeauna!
happy

| wildthing a răspuns:

In caz ca nu stiai si evident ca nici el...eticheta spune ca in carciuma, barbatul trebuie sa intre primul.winking

| Byb2001 explică (pentru wildthing):

N am intrat în cârciumă in restaurant

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să faci așa cum simți. Dacă ții la el, imbrățișări.

| J0B0MAT a răspuns:

Eu zic să nu vă mai țineți niciunul de mână. Să nu vă mai atingeți deloc.

| Goete a răspuns:

Cum sa reactionezi?
Logic ar fi sa simti ce vrei, si nu cenzura cee ce simti si ai vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai tratat infectia bucala?
Cum ai tu curaj sa iesi cu cineva când ști ce problema ai?
Fi tu mereu însuți în orice situație, și cunoaște-l mai bine pana sa ajungeți la bumti bumti.
Eu cred ca va profita de naivitatea ta dacă e vreun pervers. Din aceasta relatare vad o porumbita îndrăgostită lulea laughing nice!
Ai grija de tine.

| Byb2001 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred că profita că e mai distant nu îmi trimite inimi sau ceva

| anonim_4396 a răspuns (pentru Byb2001):

Ok,dacă tu spui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ceea ce iti spune inima si intuitia.

Nu e ceva rau sa-l iei de mana sau sa-i pui mana pe umar daca va cunoasteti de mai multa vreme.