| anutza97 a întrebat:

de curand am cunoscut un baiat care sta pe strada cu mine am iesit o data putin in parc pentru ca trebuia sa ajung la liceu si imi facea complimente imi zicea sa ies mai des pe afara ca el nu ma vazuse si ma suna sa ma mai intrebe ce fac dar era ceva ciudat cand ne-am vazut si el vorbea nu se uita la mine ci inainte mereu inainte sau se uita la altceva vorbeam si ieri nu prea mai vorbea asa mult si azi a intrat pe mess si nu mi a vorbit deloc.Ce sa cred? Mie chiar incepea sa imi placa de el va rog astept pareri.

Răspuns Câştigător
| rus_8333 a răspuns:

Cred ca ii place de alta fata de aia nu te mai baga in seama

3 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Poate e timid...

| ramonika125 a răspuns:

Poate este un tip timid, incearca sa faci tu primul pas, de exemplu invita-l la o plimbare sau la un suc ca amici, si dupa vezi cum evolueaza lucrurile.pup funda?

| anutza97 explică (pentru ramonika125):

Pai am mai fost la plimbare asta e ideea ca pana ieri totul era bine vorbeam mereu cu el ma baga mereu in seama iar acum ...nimik