| Anonimuuus1213 a întrebat:

De curand am fost intr-o excursie si ne-am cazat la un hotel. Acolo un baiat super dragut s-a dat la mine, in genul acela dragut. Adica mai erau colege cu mine, el le-a intrebat daca au prieten si pe mine ultima si atunci a zis "tu ai prieten? de tine imi pasa" si mno am zis nu si atunci am vrut sa mergem toate si eu am iesit ultima pe usa si se duce si se pune in fata usii si ma intreaba la ce camera stau. Nu e genul de pedofil sau fuckboy, ba chiar a intrebat colegele daca am iubit si chestii in gen. Am stat pe canapea la receptie si a venit el si m-a tinut in brate. Nu ii pasa de colegii lui, el vroia sa ma tina in brate...si multe alte chestii a facut. E o diferenta de vreo 3 ani, dar sincer nu imi pasa si chiar vad ca e un baiat cumsecade. Problemele sunt ca el sta in alt judet si ca el nu prea gaseste subiect de discutie. Nu vreau raspunsuri rele, va rog sa ma ajutati chiar nu stiu ce sa fac. Multumesc anticipat si dau funda celui mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Acum e momentul, ai picat in plasa lui, baiatul isi joaca cartile impecabil la fel ca detergentul. Acum e mana ta ori faci sex cu el fiind constienta ca el doar asta vrea si urmatoarea zi ignor, ori stai cuminte si barfesti cu fetele.

| WaterDrop a răspuns:

Tu nu vrei un raspuns bun, tu vrei un raspuns care sa iti dea dreptate in ceea ce crezi tu pentru ca oricum vei face asta.
El te iubeste cu siguranta, si ar trebui sa fii cu el. (Asta doreai sa auzi nu?)
Daca ti-ai mai revenit, fugi de el, cat mai ai timp.

| Lawliet14 a răspuns:

Ar fi frumos sa fiti impreuna. Sper sa ramana cumsecade!

| Anonimuuus1213 explică (pentru Lawliet14):

Nu stiu... update: cica mai are putin sa fie cu o colega insa nu e sigur, dar el si-a pus o poza de profil pe care am ales-o eu, pentru ca el m-a intrebat care sa o puna si si-a pusa inca de profil...
Nu stiu ce vrea sa faca... poate sa ma faca geloasa, nu stiu... poate sa o faca pe aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tie iti place de el, gaseste si tu subiecte de discutie, iti spun din experienta de baiat ca cat de curaj ai avea cand esti in prezenta unei fete simpatice happy este greu sa te tii tare
Urmeza-ti inima, daca iti place de el abordeaza-l si tu, unei fete din clasa mea ii placea de mine si mie imi placea de ea dar niciunul dintre noi nu a avut curajul de a spune, ea din pacate a plecat in Anglia cu parinti dar eu nu voi inceta sa vorbesc cu ea din cauza asta happy