| Anonimuuus1213 a întrebat:

De curand am fost intr-o excursie si ne-am cazat la un hotel. Acolo un baiat super dragut s-a dat la mine, in genul acela dragut. Adica mai erau colege cu mine, el le-a intrebat daca au prieten si pe mine ultima si atunci a zis "tu ai prieten? de tine imi pasa" si mno am zis nu si atunci am vrut sa mergem toate in camerele noastre si eu am iesit ultima pe usa de la receptie si se duce si se pune in fata usii si ma intreaba la ce camera stau. Nu e genul de pedofil, ba chiar a intrebat colegele daca am iubit si s-a dus cand a vazut-o pe diriga venind, si chestii in gen. La un moment dat am stat pe canapea la receptie si a venit el si m-a tinut in brate. Nu ii pasa de colegii lui, el vroia sa ma tina in brate, cu toate ca ei radeau. E o diferenta de vreo 3 ani, dar sincer nu imi pasa si chiar vad ca e un baiat cumsecade. Problemele sunt ca el sta in alt judet si ca el nu prea gaseste subiect de discutie. Nu vreau raspunsuri rele, va rog sa ma ajutati, chiar nu stiu ce sa fac. Multumesc anticipat si dau funda celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Vrajeala ieftina din partea lui. Daca te dorea pe tine, ar fi venit direct la tine si nu va lua la rand pe toate in functie de care i s`au parut lui mai dragute. Nu te pacali cu asa ceva pentru ca vei suferi mai tarziu.Sigur el discuta cu colegii lui si au pus pariu daca te poate avea sau nu.Realitatea este dura, nu visa mai mult decat este necesar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu te arunca cu capul inainte, il cunosti de o seara, poate fii cel mai dragut si grijuliu, asa fraieresc baietii fetele naive, vrei sa fii naiva? Sa-si bata joc de tine? Stii cum afli daca el chiar te place? Fa pe indiferenta si daca il vezi ca el chiar lupta sa te cucereasca, atunci merita, acum e doar un prefacut, sau daca nu e, sa-mi taie cineva capul...m-am inselat, dar cu siguranta voi ramane fata cu capul pe umeri si te sfatuiesc si pe tine sa ramai asa, nu-ti pierde capul printre norisorii dragostei ca sunt cei mai otraviti. Mai intai trebuie sa-ti castige inceredera, apoi sa treceti la fapte.