| Anileda a întrebat:

Am o problema.Acum 3 zile m-am bagat intr-o relatie cu un baiat pe facebook, in fine trecand peste astea, a vazut si baiatul care m-a refuzat si cu care m-am certat cu o saptamana inainte, el zicea multe lucruri ca nu simte nimic ca nu are nicio atractie insa a inceput sa il intrebe pe acel baiat cum, te-ai combinat cu aia, doamne si ala i-a zis da, daca nici macar tu, atunci eu, si el cica eu? doamne fereste niciodata. Ce parere aveti ii pasa de mine sau? Multumesc

3 răspunsuri:
| georgiana_1403 a răspuns:

E clar ca nu ii pasa decat sa va strice relatia si sa te faca pe tine sa te simti prost. Dupa parerea mea nu ar trebui sa-l lasi sa faca asta si in nici un caz sa nu te impaci cu el. Cei ca el sunt demni de mila.

| ioanadanny a răspuns:

Se baga unde nu ii fiebe oalahee hee

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Pai stai putin ai spus mai-nainte ca celui cu care te-ai certat nu ii pasa de tine si ca te-a refuzat, dar totusi se baga in seama cu cel cu care ai relatie pe facebook! Ok! Deci Ce sa spun acest baiat incearca doar sa va strice relatia!