| lenaloredana123 a întrebat:

Buna TPU
De curand m-am intalnit cu prietenul meu si ne-am cam incins asa ca eu am ramas in lenjeria intima iar el fara lenjeria intima acesta s-a incins si a ejaculat evident eu stateam pe el in timpul ejacularii dar aveam lenjeria pe mine... dupa a incercat sa introduca penisul.Dar nu are cum deoarece sunt virgina si. vreau sa stiu daca e posibil sa fi ramas insarcinata... Dar repet sunt virgina nu am avut Un act sexual asa ca nu avea cum... spermatozoizii sa ajunga in vaginul meu ...rog seriozitate daca aveti chef de glume nu ma obisiti am nevoie de Un raspuns cat mai repede multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar daca esti virgina trebuie sa stii ca exista una sau mai multe perforatii in himen cu rolul de a permite eliminarea menstrei din organism in timpul menstruatiei, deci exista o legatura deschisa intre vaginul tau si exterior. Asa cum pe acolo poate sa iasa un lichid (menstra) din vagin in exterior tot asa poate sa si intre din exterior in interiorul vaginului un alt lichid numit sperma. Acest lucru se poate intampla nu doar teoreticci chiar si practic, chiar daca esti virgina. Niciodata nu se poate elimina in proportie de 100% posibilitatea ca scenariul descris sa se produca in realitate, insa tot la fel probabilitatea de a se intampla asa ceva este extrem de mica. In concluzie aparitia unei sarcini in condtiile descrise de tine se poate aprecia ca fiind practic aproape imposibila. Am prezentat scenariul pentru a va atrage atentia ca printr-o astfel de joaca sexuala in cazuri extrem de rare dar nu imposibile s-ar putea forma o sarcina nedorita. De cate ori veti mai practica astfel de jocuri sexuale "nevinovate" sa fiti mereu rationali si cat se poate de responsabili in tot ceea ce faceti. Multa sanatate.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai pune mana si invata ce inseamna sexul si modul cum poti ramane insarcinata.Mai intai o faceti apoi veniti cu intrebari.Normal era invers. Oricum, ti-ai raspuns singura la aceasta intrebare. Daca nu a fost penetrare cu ejaculare in interior nu ai cum sa ramai insarcinata.De perioada fertila si nefertila ai auzit? Poti face sex si fara protectie in perioada nefertila.Protectia fiind doar impotriva contactarii anumitor boli cu transmitere sexuala.De aici devine si increderea in partener.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Calmeaza-te si pune mana sa inveti lucruri elemantare ale corpului uman, te faci de ras in fata curcilor, mi mila de baiatul de langa tine, iata de ce nu ma incurc eu cu virgine.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

V-ati exctat fara folos, daca tot nu esti in stare sa oferi sex, nu mai irosi timpul baiatului aiurea, el nu are timp de prosti

| RAY a răspuns:

Cum sa fi gravida find virgina, esti sfanta maria cumva? ejacularea trebuie sa fie in vagin simplu

| neutrino a răspuns:

Evident ca daca esti sigura ca cel mic nu a intrat deloc, atunci poti sta linistita, dar nu mai repeta acest joc, in aceleasi conditii: pana la urma voinicul va intra!

| Emilian65 a răspuns:

Virginitatea ta nu impiedica spermatozoizii sa intre in vagin. Deci daca el a avut sperma pe capul penisului si a vrut sa te penetreze, spermatozoizii existenti puteau intra in vagin si sa ramai gravida, asta numai daca erai in prioada fertila.

| sofisis a răspuns:

Daca penisul lui era inca murdar de sperma si a intrat in contact cu vaginul tau da... exista riscuri. Se poate ramane insarcinata si de la petting, adica fara penetrarea propriu-zisa.

| ywar a răspuns:

Pai mai Loredana, free Willy! Rupe-i chilotii de pe el (stiu ca vrei sa fii salbatica!) si fa-l marisor. Daca a a ejaculat el asa fara sa fi dat la pompe e un barbatel de 2 parale. Alege si tu data viitoare unul mai mascoool, mai fetita! Calareste bidiviul!

| lenaloredana123 explică:

Deci pana la urma nu este nici o sansa sa fiu insarcinata? ...va multumesc mult