| NoNameToday a întrebat:

Am facut acum 2 zile petting cu prietenul meu, eu insa nu am acceptat sa imi dau lenjeria intima jos, asa ca am ramas cu ea pe mine.Si ne-am "jucat" asa. A ejaculat si imi este tare frica.Mentionez ca sunt virgina, iar de ejaculat, a ejaculat prin apropierea clitorisului meu.Nu stiu ce sa fac.Imi este teama, se poate intampla ceva? Sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
| kukubau a răspuns:

Categoric nu, daca nu si-a introdus wu-wu in we-we si nu a puf-puf acolo, you're safe tongue

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca poti ramane insarcinata prin chiloti. Nu am auzit niciodata de asa ceva.

| monyk a răspuns:

Buna, in primul rand nu te stresa, cel putin gandeste la rece, nu iti face atatea griji inainte de vreme.Nu prea e posibil, nu e imposibil dar totusi nici chiar asa, adica daca esti virgina ma gandesc ca doar nu s-a strecurat spermatozoizii pana la ovule, mai putin de 1%sanse.

| fabiola a răspuns:

Nu esti insarcinata, stai linistita!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu, nu poţi rămâne însărcinată. AI grijă doar la igienă, spală-te după, schimbă-ţi lenjeria intimă şi nu va fi absolut nici o problemă.

| theodoraafi a răspuns:

Buna, Chiar daca penisul nu este introdus in vagin, poti ramane insarcinata! Spermatozoizii unui barbat pot patrunde in interiorul corpului, daca intra in contact la intrarea in vagin cu lichidul secretat de acesta.

Răspuns utilizator avertizat
| danielgeo a răspuns:

Ce tare happy imi pare rau Dodo ca iau problema ta in gluma, dar daca ar fi fost posibil scenariul tau ar insemna ca esti prima mama virgina? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaaiii.vaaaiii.ce-ati facut? ce-ati facut? stiu parintii vostri? spune-i repede mamai tale pana sa se cunoasca burtica. spune-i si cu cine. poate te invata cum se face normal.ca asa trebuie.sa te invete.fiindca habar nu ai.si mamica e cea mai buna prietena a ta, in privinta asta.