| anonim_4396 a întrebat:

.Am facut petting cu prietenul meu..Adica..Aveam lenjeria intima pe noi...Si apoi Tind sa spun ca el s-a masturbat..Si apoi mi-a introdus degetull. Fara sa fi ejaculat..Sau ceva..Trebuis sa imi vine menstruatia pe 8 martie.E posibil Sa fi ramas insarcinata? Fara raspunsuri scarboase. fundita

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți place să vezi partenerul masturbându-se? Interesant!
Fă un test de sarcină.
Pa, pa.

| Radu284 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Ce e asa de interesant la asta?

| mona a răspuns:

Nu cred ca ai ramas insarcinata

| Emilian65 a răspuns:

Mai, jucati-va voi cu focul, ca odata se aprinde focul si apare un bebelus.

| Alcyon a răspuns:

Ciclul uneori mai intarzie, e ceva normal. Am un sfat pentru tine: nu te apuca de sex, ca o sa dai in paranoia. Daca faci caz de atata lucru, nu stiu zau ce-o sa faci daca o sa ti se rupa prezervativul, sau o sa alunece.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ce la moda e printre virgine peetingul. e ceva gen wow pot sa mi-o trag linistita si raman virgina in continuare laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

Te anunt cu parere de bine pentru. tine ca nu ai ramas insarcinata si ca intarzierea menstruatiei este ceva normal cand faci astfel de...actiuni ca sa la zic asa. In principiu stai linistita si nu-ti face griji findca sansele de a ramane insarcinata sun foarte mici.