| anonim_4396 a întrebat:

Buna Tpu.De mai mult timp am o problema in zona intima de care ma simt foarte jenata mai ales cand fac dragoste cu iubitul meu deoarece in zona intima persista un miros detanjant.Nu e un miros de peste dar este un miros care ar fi bine sa nu existe.Eu fac dus de fiecare data inainte de a face sex si trece un timp din acel miros dar dupa vreo ora sau uneori si mai devreme acel miros revine oricata grija as avea.As vrea sa intreb:la alte fete e tot asa? Poate am eu vreo boala doar ca nu am niciun alt simptom.As vrea tare mult sa stiu daca si voi,fetelor, patiti asa.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea ca totul sa se rezolve printr-o simpla analiza microbiologica, sau bacteriologica a secretiei vaginale. La multe femei in vagin pot exista infectii care nu provoaca simptome si nu pot fi depistate prin alte modalitati, dar pot fi transmise partenerilor sexuali, si de asemenea pot cauza complicatii severe. Ar fi indicat sa discuti problema deranjanta cu medicul tau ginecolog. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In cazul tau, cel mai probabil este o boala cu transmitere sexuala, pentru ca nu-i normal sa ai acel miros!
Mergi la un control giencologic si fa-ti un test citologic, sa vezi ce boala ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat de urat poti vorbi! Rog pe cineva care nu este junior sa blocheze acest raspuns urat.Asemenea oameni nici nu merita sa le dai viata.

| danutzu96 a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa dispara curand raspunsul happy

| RigorMortis a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde ți se pare că vorbeste urat? Fata si-a spus problema cat de cenzurat a putut.

| Chachi913 a răspuns:

E posibil sa ai candidoza.