| awwqerwefsadfsa a întrebat:

De revelion eu cu prietena mea ( + altii ) vom merge la o cabana sa sarbatorim. Noi am vrea sa ramanem singuri intr-o camera intr-un moment. Am decis sa facem o,, lista" de lucruri pe care am putea sa ni le facem unul la altul pentru a face experienta mai... placuta. Am vrea niste sugestii cu lucruri de care am putea... beneficia unul de la altul ( in special ea de la mine ). Multumesc!

4 răspunsuri:
| December a răspuns:

Pai poate era bine sa fi mers numai voi 2 la o cabana. Poate acei "altii" o sa va incomodeze direct sau indirect.

| awwqerwefsadfsa explică (pentru December):

Nu vom fi deranjati tongue

| Bombonica2013 a răspuns:

Te referi la sex? ..adica experiente "placute ", nu cred ca ai vrea sa joci sudoku, nu?
happy