| xVogue a întrebat:

De un an de zile iubesc un baiat, prima mea dragoste. El nu m-a vrut niciodata, nu mi-a dat nici o sansa cu toate ca ma place. Eu sunt dintr-o familie cu o situatie materiala mai buna, iar el e vagabont. Am incercat sa il uit, mi-am construit alte relatii dar mereu cand reaparea in viata mea lasam la o parte tot si doar la el ma gandeam. Eu mai am si niste fite pe ici pe colo, sunt sensibila si uneori iau in serios unele glume in loc sa intorc replica. El prefera fetele glumete, de gasca, jucause. Eu am incercat sa fiu asa dar el ma cunoaste prea bine si stie ca nu asa mi-e firea. Nu stiu ce sa mai fac sa il am, sa imi dea o sansa sa il fac sa inteleaga ca il iubesc cu toate ca i-am zis de multe ori nu ma crede, nu vrea nicicum sa ma creada. Nu stiu cum sa il mai iau sa fie bine. Lui ii e frica si de tatal meu care si el la randul lui a fost un vagabont mai demult, anul trecut l-a trimis pe un tovaras de-al lui sa il bata pe baiatul asta. Inteleg ca ii mai e si de tatal meu asa, dar vreau sa il fac sa inteleaga chestiile astea, ca mie nu imi pasa ce crede tatal meu ca orice ar fi tot langa el vreau sa fiu. Cine stie sa imi dea un raspuns care sa fie pe masura primeste funda! happy

10 răspunsuri:
| swagMeOutBitch a răspuns:

E ciudat cum unii primesc aceasta eticheta da ''vagabonzi'' si e si mai ciudat k unora vai de capul lor le place sa li se spuna asa.Acum...tu de unde stii ca te place daca el nu ti-a dat nimic de inteles.probabil are si el o relatie, iar u nu ar trebui sa te mai gandesti la el Cu situatia materiala m-ai dat pe spate, se vede ca esti un copil si nu intelegi multe

| unarab40 a răspuns:

Saracia nu strica iubirea

| neutrino a răspuns:

Fara sa te supar, dar se pare ca pe el nu-l poti castiga nici prin fitele tale, nici prin situatia materiala. Asa sunt unii baieti, au pretentii mai mari.

| Dariusuu a răspuns:

Acceptă situația, problemă este că el caută altceva.
Nu cred că contează situația ta materială pentru el, ci contează cum ești tu de fapt.

Eu îți doresc doar bine.

Te pup.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Pai asta viata, multe viseaza la vagabonti si baieti tough si dupa ajung sa se planga ca toti barbati sunt porci.

| NnDWtf a răspuns:

Din cauza "fitelor" tale nu te suporta, nu cred ca te place, probabil ii place doar cum arati, ATAT.
Nici un baiat nu vrea o fata cu fite. Get used 2 it.

| UngUrU777 a răspuns:

E greu sa cuceresti un vagabont! Si eu am fost la fel! O iubeam dar nu voiam sa fiu cu ea pentru ca stiam ca ma va schimba! Asa si el! Vrea sa fie liber si stie ca te va rani des! Cati ani aveti?

| BrUnEthaThaDeViS a răspuns:

Daca o persoana te iubeste si sau chiar tine la tine va fi langa tine indiferent rest sunt doar scuze :*

| megasmecher a răspuns:

Se pare ca lui nu ii place de tine!