| elutzagty a întrebat:

BUNA TPU.mai de mult am fost cu un baiat la iubit ft mult si el nu prea ma placea zicea kas obsedata am fite si chestii. m-a lasat mie si acum imi place de el si azi am fost pe acolo la el ne-am intalnit cu gasca si a venit o fata pretena mea cea mai buna si spre seara m-a sunat si mi-a zis ca el pe ea o iubeste si normal cand am vz sms ul logic ca bocesti.si cand ii spun ca-l iubesc zice ca bag vrajeli.si mi-a zis ca se comb cu mine de ziua mea si sa comb cu alta ce cadou frumos.si mi zis sa nu ma mai intorc la el ce sa fac nu mai pot vreau sa fiu din nou fericita,,, il iubesc...pretena mea nu prea da dovada de incredere credeti ca daca il lasa el va suferi si se va intoarce la mine.eu nu ma las pana nal am il iubesc. funda

Răspuns Câştigător
| alexutza1183 a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate si nu cred ca ti-ar conveni sa stea cu tine din mila sau sa-si bata joc...nu mai fi asa obsedata de el pentru ca si-o ia in cap si nu este bine.
Cat despre "prietena ta", sa stii ca nu iti este prietena adevarata daca stie ca il iubesti si se da la el
Mult succes!

1 răspuns:
| Florisa a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-i recastigi increderea.si ar fi mai bine pentru tine daca nu te iubeste sa nu fiti impreuna ca nu poti sa iubesti numai tu intr-o relatie, ar fi foarte nasol...cu timpul o sa-ti treaca suferinta asta dupa el.dar totusi n-o sa-l uiti pentru ca daca suferi dupa el chiar te-ai indragostit cu adevarat.recastiga-i increderea si poate vor mai fi sanse sa fiti impreuna.