| anamaria0974 a întrebat:

Buna TPU deci am nevoie de ajutorul vostru sunt cu un tip pe nume alin de vineri si ma inteleg destul de bine cu el eu il plac mult si el mi-a spus ca ma place si el si in pauze eu ma duc la el la clasa si mai stam de vorba astazi am facut la fel si un coleg de-al lui a zis,, ce faci mai alin o inseli pe izabela?" iar dupa cateva minute trec doua colege de-ale lui si tot la fel,, ce faci mai alin o inseli pe izabela?" iar eu m-am suparat si l-am intrebat cine e acea izabela iar el mi-a spus ca nu exista nici-o fata cu numele asta si mia garantat ca nu este adevarat ca nu are pe nimeni in afara de mine si a pe mine ma place dar eu ma tot gandesc si mie teama sa nu cumva sa ma insele ce credeti ca ar trebui sa fac sa ma interesez daca exista vreo fata cu numele asta si sa aflu daca e ceva intre alin si ea sau sa il cred pe el si sa dau uitari aceasta intamplare sincera sa fiu imi este cam frica sa nu fie adevarat ce au spus colegii lui dar de asemenea stiti si voi cum sunt uni copii sunt cam rai si ca sa iti faca rau inventeaza orice deci sunt intr-o mare dilema nu stiu ce sa fac ajutoooooor dau funda!

2 răspunsuri:
| Dotdotggg a răspuns:

Si eu sunt baiat si sincer avem ...cum sa zic eu... poftelaughing poate sa ne placa de mai multe deodata. Dupa mine ar trebui sa vezi daca chiar are pe cineva.Si sti cum se zice orice zvon are o boaba de adevarwinking sper ca te-am ajutat.

| Bybyutzzzzza a răspuns:

Poi mai poti astepta putin ca sa vezi dupa un timp daca e rece fata de tine sau nu se comporta la fel, daca e indiferent. Daca el o sa se comporte la fel poti sa incerci sa afli sau sa-i dai uitarii. Bafta!