| micutZa94 a întrebat:

deci asa m-am despartit de fostul, el are un frate insa cu el nu prea comunicam dupa despartirea de fratesu insa dupa ce sa inceput scoala imi scrie in timpu orelor pe mess intr-o zi am vb chiar 2 ore pe mess,mi-a zis sa vin la el k el sta in spital ma intreaba ce fac eu zic ma plictisesc ca sunt singura acasa el zice rau ca nu-s eu la tine si chestii di astea, deci ce credeti voi credeti ca vrea sa ma faca sa sufar p/u l-am lasat pe fratesu? va rog am nevoie de pareri, sfaturi ce sa fac pleasee va pupp

Răspuns Câştigător
| Alleexandraa97 a răspuns:

Hmm...E posibil sa te si placa dar mai posibil e sa se razbune...Deschide bine ochii si nu te lasa inselata de vorbe frumoase fii matura si gandeste-te de doua ori inainte sa-i spui ceva, sa nu te coste acel raspuns. Ai grija sa nu profite de tine. Sper ca ti-am fost de folos. Byee!

3 răspunsuri:
| ankappa a răspuns:

Buna...
sfatul meu e sa nu pui botul la vrajeli.
Ce se aseamana se aduna.
Sunt frati! Aminteste-ti asta ori de cate ori vorbiti, iar baietii au muuulta vrajeala ca sa suceasca mintea unei fete.
Eu zic sa o mai raresti cu fratesu, ca cine stie ce intentii are.

| WillWright a răspuns:

Cred ca ai inceput sa-i placi!

| Bubu4 a răspuns:

Vrea sa profite de tine, atata tot. nu il transforma si pe el in iubit pentru ca iti va fi greu, fostul te va insulta si nici nu stii cum se va comporta baiatul acesta. Trateaza-l ca pe un amic, e cel mai bine>big grin