| oR a întrebat:

Buna TPU deci ca toti imi place o fata si nu stiu cum sa i spun ca o plac sunt foarte timid crying ne intelegem foarte bine... suntem in aceeas clasa dar nu stiu cum sad

1 răspuns:
| crazy14 a răspuns:

Spune-i pur si simplu..pana la urma suntem cu totii oamnei nu ai de ce sa-ti fie frica nu te impusca nimeni! Iar daca raspunsul ei e negativ continuati sa fiti prieteni, lasa timiditatea deoparte ca nu te ajuta la nimic, in viata mai dau si peste gropi si trebuie sa trecem peste ele chiar daca e mai greu! Bafta!