| Alexutz1996 a întrebat:

Buna TPU.Deci eu sunt in clasa a 6-a si imi place de o fata.de 1 martie am vrut sa-i dau cu martisorul un biletel.Dar...eu invat bine is primul in clasa si azi am luat ochelarii de la o colega si i-am pus.Cand m-a vazut(fata pe care o plac) a zis oricum esti un tocilar dapoi si cu ochelari.Si a ras.Nu mai stiu ce sa fac.Eu nu mai vreau sa-i dau biletelu. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| petra098 a răspuns:

In general fetelor le plac baieti mia smecherasi, incearca sa te comporti asa un timp si daca vezi ca se inbunatateste relatia, poti sa ii spui ca o placi si poate te va accepta. sper ca te-am ajutat... pa

1 răspuns:
| AnnyJonathann a răspuns:

Ti-si sfatui totusi sa incerci sa-i dai biletelul nu e normal ca a ris insa in bilet incerca sa-i explici situatia, daca e o fata cumsecade va intelege, daca nu si va arunca biletul cauta-ti alta fata sau incearca sa-i dai flori, daca nici asta nu merge, alta fata e raspunsul meu