| Cosminuțul a întrebat:

deci imi place de o fata. m-a intrebat de cine imi place si am spus ca de ea dar nu a zis nimic si la plecat ma saluta mereu cand ne intalnim. Deci ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| costellodonatz a răspuns:

Tinere, pune mana pe carte si lasa ''gagicile''. Vei avea timp toata viata sa umbli dupa femei, la varsta asta ar trebui sa ai alte preocupari...

7 răspunsuri:
| spike625 a răspuns:

Ce intrebari mai pun unii...noi de unde sa stim daca te place casandra daca nici nu o cunoastem?

| omgosh a răspuns (pentru spike625):

Lasa-i, n-au prieteni sa le povesteasca! rolling on the floor

| Jhfdfd a răspuns:

Cati ani ai sa crezi ca un salut e o atractie?rolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te saluta pentru ca te cunoaste, asta nu e semn de atractie.

| Areen a răspuns:

Nu te place.

| napoleon16 a răspuns:

Probabil iti da tim gandire sa vada ce crezi tu... sau probabil nu prea era atenta cand i-ai zis avea alta treaba,,,

| Pitiiics a răspuns:

Nu te placebatting eyelashes. Ma rog nu stiu mai incearcaa.