| Jesica345 a întrebat:

Ma place? Am fost intr-o tabara si un baiat se uita insistent la mine. Parca atunci cand se uita la mine parca se pierdea, isi tinea gura intredeschisa si pupilele ii se dilatau. Ma tachina uneori. Folosea prescurtarea de la numele meu. Mereu cand ne intalnim ma saluta si ma intreaba ce fac. M-a si intrebat daca vreau sa fac o poza cu el si daca vreau sa intru cu el in jacuzzi si i-am spus ca nu am costum iar el mi-a spus ca nici el nu are. Parca e asa aiurit cand vorbeste cu mine si parca uneori habar nu are ce vorbeste. Vine foarte uneori foarte aproape de mine si ma atinge ca si cum „ar fi o greseala". Problema e ca el are o iubita, vorbea cu ea pe skype si cand am venit eu imediat a luat telefonul, s-a dus mai departe de mine, si-a luat ramas bun de la prietena lui si i-a inchis. O data mi-a si pus mana pe fund si parca l-am auzit spunand „nu ma pot abtine". Ma place sau nu? Ce sa fac? Sunt total indecisa.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vai nebuno dar tare disperata mai esti dupa el, ti-ar place sa iei oleaca madularul lui in gura a?

| LoveSleep a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ai devenit penibil.

| Jesica345 explică (pentru LoveSleep):

Sa stii.

| Emilian65 a răspuns:

Sigur ca te place.

| SkyPilot a răspuns:

Te place, dar e cam direct. As zice ca te place pentru o partida de sex si nimic mai mult. Daca isi lasa prietena pentu tine, ai incredere ca nu te lasa si pe tine pentru alta?

Răspuns utilizator avertizat