| fetitzacareiubeste a întrebat:

Buna TPU...deci imi place extrem de mult de un baiat din clasa mea ce sta si in spatele meu. El stie, adica a aflat ca imi place de el, dar nu am vorbit despre asta niciodata.Pe mess mai vorbim dar aproape mereu eu trebuie sa deschid conversatia.In pauze mai vorbim si cand mai sunt la geam repetand deseori mai vine langa mine..In fine eu nu stiu daca si el ma place, insa abia a terminat o relatie cu o fata pe care nu o placea absolut deloc si nu stiu de ce a fost cu ea,,, Cum sa imi dau seama daca ma place? Repet mie imi place extreem de mult de el si de foarte mult timp!

Răspuns Câştigător
| TuRqOiSe a răspuns:

Nu mai deschide tu conversatiile pe mess, lasa-l pe el sa faca asta.Si poarta-te indiferent cu el o vreme, asa o sa te vrea mai mult.Asta e parerea mea.

6 răspunsuri:
| LovelyAnna a răspuns:

Buna! Fii foarte atenta la comportamentul lui si observa daca si cu celelalte fete se comporta cum se comporta cu tine! Poti sa pui o prietena sa se uite atent la el si sa observe daca el se uita foarte des la tine happySucces! Funda?

| fetitzacareiubeste explică (pentru LovelyAnna):

E un sfat ft bun..iti multumesc mult:*:*

| LovelyAnna a răspuns (pentru fetitzacareiubeste):

Npk...

| catalin02 a răspuns:

Pai din comportamentul lui iti vei da seama daca te place sau nu adica ar fi atent cu tine sar purta frumos ar sta mai mult timp cu tine. Dar nu astepta sa faca el primul pas incearca sa te apropi de el

| fetitzacareiubeste explică:

Nu prea pot fiindca el stie ca il plac si imi e teama sa nu par in fata lui disperata straight face

| fetitzacareiubeste explică:

Nu stiu..adica daca stie ca il plc oare nu oo sa par disperata? straight face