| Patricia13BlackCat a întrebat:

Hei.
deci mie imi placea de un baiat din noiembrie dar am zis pe fb ca imi place de el si a aflat in ianuarie ce simt pentru el. el s-a purtat cu mine ca un dulce, iar dupa aceea de abia a mai vorbit cu mine foarte putin. apoi au inceput 2 fete sa isi bata joc de noi. m-a aparat un pic, dar apoi nu a mai vorbit cu mine. dupa aproximativ o luna am aflat ca place o alta fata inca de la inceputul anului scolar.
credeti ca ar putea fi dragoste? sau razboi?

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Copilarii,Timp pierdut!

| Azµre a răspuns:

E un drac, e prosteală.

| Azµre a răspuns:

E un drac, e prosteală.,.

| spike755 a răspuns:

Nu prea cred ca ceea ce avea el de fapt in minte era sa te iubesca si sa aiba o relatie de iubit iubita cu tine. oricum dupa cate am vazut aici, parerea mea se treci peste "micul prieten de pe fb"

| iPlay a răspuns:

Ai auzit fata? O place pe alta. si nu mi-a luat posheta cand a venit de la Paris
Chiar "Vad Tot'' a dat raspunsul potrivit ..copilarii ..si nu te folosii de TPU ca sa rezolvi o relatie

| Patricia13BlackCat explică (pentru iPlay):

Ai auzit baiete?
E parerea ta nu a altuia

| DiiDuBum a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa fii geloasa. S-ar putea sa simti multa gelozie dar daca il iubesti mult pe el poti sa il faci sa te placa mai mult pe tine. Iti urez succes. Eu asa as face m-as da pe langa el ca lui sa ii placa iar acelei fete sa ii bata la usa gelozia laughing big grin