| xCaTax a întrebat:

Deci pov. mea incepe cam asa: acum un an ma jucam metin privat si am cunoscut un baiat din orasul meu,. Am tinur legatura fff mult timp ( fiind prieteni foarte buni) si acum cateva zile ne-am intalnit : era perfect love struck, pur si simplu nu imi venea sa cred cat de frumos este!
Dupa aceea cand am ajuns acasa si am intrat pe mess am inceput sa ne certam,. Nu stiu dc! Eu i-am zis ca nu are rost sa mai fim prieteni( am regretat dupa aceea). El a zis ca tine la prietenia aceasta si tine si la mine!
Apoi, seara nu mi-a mai rasp la tel, sms la nimic,. nu stiu ce sa fac, am plans incontinuu! Plz ajutati-ma! Funda:dkiss! Merci celor care au de gand sa ma ajute!kiss

6 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Ai gresit ca i-ai zis ca nu mai are rost sa fiti prieteni
asta e
pe el l-a durut sigur mai ales ca tinea la relatia vostra de prietenie sad

| DorelSudoru a răspuns:

Sincer. pe metin lasa-l in pace. v-ati intalnit poate a facut caterinca...stiu cazurilaughing

| Mezomorful a răspuns:

Depinde acum poate sa fie si fat frumos pentru tine... dar tu pentru el poate nu arati la fel, posibil sa fie doar pentru aspect. Daca nu esti atragatoare pentru el... a vrut intr un fel sa scape de tine deschizand o cearta prin care sa te indeparteze.Totusi ar fi dovada de nesimtire din partea lui sa nu iti rapunda la telefon.

ps:Stai calma exista miliaone de baieti mult mai frumosi si care sa te aprecieze pe aspect moral.

| mihaimihaita20 a răspuns:

Cand intra pe metin sau pe mess spune-i sa regreti. poti incerca si la tel sau cand va mai intalniti!
Succes! kiss kiss
(imi dai fundita plzz?)

| onitza_9049 a răspuns:

Pai dc ai zis chestiile alea...

acum trimite. i un mesaj pe mess si spune-i ca regreti si. l iubesti mult.si mai spune-i ca daca te iubea cu adv te ierta
oamenii care se iubesc se iarta reciproc.happy

| 24Dragon a răspuns:

Pana la urma... Poate u nu mai existi pentru. el din cauza ca i-ai zis ca nu are rost prtia. voastra!big grinbig grin Eu unul nu am ce sa fac!cryingsadcrying