| ZzzAlexandraZzz a întrebat:

Buna TPU
Deci sa incep, acum aproape o luna m-am.impacat cu fostul prieten, totul a fost asa de frumos ma iubea enorm, simteam ca ma iubeste, am facut 2 saptamani el intr-o seara era drogat si a spus ca nu mai vrea sa fie cu mine si ne-am despartit, iar a doua zi ne-am impacat, si-a cerut scuze.A mai trecut aproape 2 saptamani, fiind in aceste 2 saptamani putin geloasa, ma suparam pe el, ii scoteam ochii mai mereu, si acum 3 zile a spus ca ne despartim, spunand ca relatia nu mai merge chiar daca ma iubeste lui nu ii plac relatiile( dar in alea 2 saptamani imi spunea ca ma iubeste si ca ar face orice sa ma faca fericita) a doua zi am incercat eu sa ma impac cu el si mi-a spus ca incerc degeaba si apoi eu i-am trimis un mesaj ca nu o sa il mai deranjez niciodata si el a spua ca nu vrea asta si nu stie ce sa mai spuna... apoi imi trimite mesaj ca vrea sa ne impacam si dupa 2 minute mi-a spus ca e sigur acasa doua zile si m-a invitat la el eu i-am spus ca nu stiu si el mi-a spus ca trebuie sa imi fac timp si pentru noi, dupa ne-am trimis meaaje de noapte buna si eu i-am trimis,,love you' iar el mi-a spus,, naniiii" azi am. vorbit cu el dimineata parea normal dar in seara asta eu i-am trimis o inimioara si el mi-a trimis in zambet...nu atii ce sa inteleg de aici, ce trebuie sa fac. Stiu ca ma iubeste dar de ce e asa? ( p.s scuzati-ma daca am scris si gresit sad )
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Leerix a răspuns:

Tu esti doar o joaca pentru el, cu siguranta isi bate joc de tine. Daca te-ar fi iubit cu adevarat nu te-ar fi facut sa suferi atat de mult si i-ar fi pasat de sentimentele tale! Arata-i ca nu ii permiti sa fii bataia lui de joc, ori te iubeste, ori nu.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El asa iubeste, iar tu il poti accepta sau nu.

| Emilian65 a răspuns:

Fetit-o, gaseste-ti alt baiat mai bun si lasa-l pe acest baiat care este nehotarat si drogat.

| cristimihailov a răspuns:

Vrea sa se culce cu tine. Cam atat. Doar atat.

| MskDesign a răspuns:

Complicat!
Timpul le va rezolva pe toate si el va trebui sa hotarasca ce-i place si ce nu, dragostea sau golaneala.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu umblat cu drogatii!

| Sadop a răspuns:

Pare cam nehotărât.
În primul rând să nu mai ia decizii sub influenţa alcoolului sau a drogurilor.
În al doilea rând vorbeşte cu el şi întreabă-l până la urmă ce vrea, doar nu ai să stai să se despartă odată la 2 săptămâni de tine.
Trebuie să comunicaţi, asta v-ar ajuta mult!
Şi încearcă să-l faci să se lase de droguri.
Baftă!

| Moryami a răspuns:

Nu am inteles absoult nimic.
Stii ce am inteles eu de fapt?
''El mi-a trimis asa si eu asa apoi ne-am impacat si ne-am despartit si m-am dus la el i-am cerut ieratre dar n-a vrut si apoi si-a cerut el si iar ne-am despartit... DUH -_- imi explodeaza capul =]