| PricopLaura20 a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu ceva. happy
Acum ceva timp am fost impreuna cu un baiat, iar la un moment dat nu imi mai raspundea la apeluri, dar eu credeam ca nu ma mai baga in seama si nu mai vrea sa vorbesca cu mine asa ca i-am trimis un mesaj cu "vreau sa ne despartim". Dupa cateva zile primesc un mesaj de la el si scria ca nu a putut raspunde la apeluri din cauza ca a fost in spital. Eu i-am spus de ce am trimis mesajul ala, dar el a spus ca e prea tarziu acum. Deci ce pot sa fac ca sa ma impac inapoi cu el?

13 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Nu prea mai poti, el avea probleme si tu l-ai lasat. asteapta sa ii treaca supararea, poate te cauta el happy

| iubesc a răspuns:

Nu poti sa faci nimic daca el nu te mai vrea inapoi. Nu ati fost atat de apropiati ca sa iti spuna ce se intampla cu viata lui. Deci nu mai ai ce face.

| AdyAdeluş a răspuns:

Graba strica treaba, stii?
Daca asteptai mai mult timp poate nu se intampla nimic.Este oarecum si vina lui si vina ta dar mai multa a ta pentru ca ai gresit, recunoaste.Mult succes!

| neutrino a răspuns:

Nu mai poti face nimic, decat sa-i respecti dorinta.

| Cristiann25 a răspuns:

Si daca era in spital nu te putea anunta? Cand ai o iubita e normal sa ii spui sa-ti fie alaturi!

| WarriorInReserve a răspuns (pentru Cristiann25):

Cum să-i spună când iea arie rielaţie la distanţzză? Si ţini la tilifon wăi.

| Cristiann25 a răspuns (pentru WarriorInReserve):

Unde scrie ca e la distanta?!

| PricopLaura20 explică (pentru WarriorInReserve):

Nu e la distanta wai laughing

| WarriorInReserve a răspuns (pentru PricopLaura20):

Atunşi şi nu ti duşi să vorghieşti faţză-n faţză?

| WarriorInReserve a răspuns (pentru Cristiann25):

O rilaţie nu si ţini la tilifon.

| Cristiann25 a răspuns (pentru WarriorInReserve):

Moldovianule.

| Cristyan21 a răspuns:

Vezi daca te grabesti, off mintea femeii se gandeste numai la ce e mai rau, ii zici ce ai crezut, iti ceri scuze, vezi tu daca te-ar placea cu adevat nu ar renunta asa usor.

| Marian_Alexandru_Itu_1993 a răspuns:

Cautati altuhee hee