| rozbombon a întrebat:

Deci, uitati cum sta treaba.

Mie imi place mult, mult de un baiat, am fost cu el de mai multe ori, in fine 'nici nu ne-am dat gara'

Ne mai inalnim din cand in cat si ne sarutam si ne intelegem foarte bine.happy

Am vorbit acuu' doua zile cu el si ne-am inteles de minune si de abia astepta sa mai iesim si noi la un suc ceva.
I-am trimis un mesaj ieri si mi-a raspuns dar a fost cam 'sec' (sper ca intelegeti)
dupa aia nu i-am mai scris nimic, azi iar i-am trm un mesaj la care nici nu mi-a raspuns.
Ce sa cred eu din asta? Voi ce parere aveti?
Ce sa fac?
Fundita pentru cel mai bun raspuns:*happy

8 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

E indiferent si te pune pe jar ca sa te gandesti cat mai mult la el. Sunteti foarte usor de "prostit" cu metoda asta tongue

| melena a răspuns (pentru Ekcstsy):

Serios? bun pont laughingmersitongue

| LostInBubble a răspuns:

Ma scoateti din minti cu "fundita pentru cel mai bun raspuns"! Cand Dumnezeule mare o sa intelegeti ca pentru voi nu exista un cel mai bun raspuns! Daca vine acum cineva si spune ca te iubeste si te adora ii dai funda pentru ca tu vrei sa te iubeasca si sa te adore!
Sunteti ciudati unii. laughing

In fine. Parerea mea e sa il cauti si sa renunti la mesaje, deoarece sunt multe motive pentru care nu poate sa-ti raspunda, printre care si ca ii e lene sa scrie.
Cauta-l si vorbeste cu el, spune-i ce ai si rezolvati impreuna. Cum nu-ti raspunde la mesaj cum disperi. happy

Oricum, pregateste-te ca s-ar putea sa te si lase. Doar voi stiti ce e intre voi. Poate chiar tu ai fost devina.
Gandeste-te mai bine.

O zi placuta.

| Pozitivca a răspuns:

Trebuie sa faci ca sa vree sa vorbeasca cu tine si sa iesiti la un suc cel mai bine imbracate in ceva sexy fa-ti o coafura frumoasa plus la asta ia initiativa in miinile tale si fa ca sa iesiti si in atunci cind esti cu el discuta pe diferite teme, zimbeste, fii vesela la baieti le place asa fate si daca nici asta nu va ajuta inseamna ca nu te merita si nici nu vrea sa fie cu tine caci pe el il aranjeaza dar sa va sarutati si sa vorbiti si doar atit nimic serios succes!

| ALEXXSS a răspuns:

Io is baiat am 17 ani si vrea sa scape de tine asa faceam si eu cu disperate.Dar daca il conosti bine si sti ca nu este in stare de asa ceva poate ca n-are credit la tel sau...(depinde de baiat cum e :serios -neserios?!) {Funda}

| Elisabeta182 a răspuns:

Nu te merita, doar te foloseste nimic mai mult. Daca era sa fie ceva te cauta iti raspundea la sms, te suna el.happy Lasa-l in pace nu ii mai trimite sms si nu il mai suna cateva zile sa vezi daca el te cauta si cand te cauta ce it spune. Daca are probleme si nu poate sa vorbeasca o sa iti explice el. Sa nu devii insistenta nimanui nu ii place ata mai ales cand are altele pe cap:* sper ca te-am ajutat. Te pup!