| Adelinaa34628537 a întrebat:

Bună TPU,
Deci un bărbat de fiecare dată când mă vede și stăm de povești, mă tot întreabă, "Unde-ți e gagicu?"
"Nu vrei un gagic?"
"Nu ai gagic?".
Oare înseamnă că ar vrea o relatie cu mine, voi ce spuneti?
Mereu mă întreabă...

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ăsta e ăla din „Isdrael", asa cum scriai in cealaltă intrebare, nu?
E bolnav.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vrea sa faca sex cu tine, ce varsta ai?

| LittleOwl a răspuns:

Nu, inseamna ca vrea sa te scoata la suc.....suc my dick

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai postat pe acest site, 6 intrebari si toate s-au terminat invariabil aproximativ cu aceeasi specificare : ''Dau fundă!''; ''Dau fundă, promit!''
Daca NU reusesti sa te tii de cuvantul dat, de promisiunea facuta, care mai este rostul de a-l tot repeta?
Iar in privinta intrebarii tale, se poate afirma ca acel barbat te-a remarcat si datorita acestui fapt in mod cat se poate de sigur ar dori ca intre voi 2, sa apara/sa se formeze o relatie chiar si doar de simpla prietenie/amicitie. Daca-ti place de el si crezi ca ar si merita, ai putea sa-i acorzi sansa de a deveni mai apropiata. Bafta.

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca vrea o relatie cu tine.

| Sofer a răspuns:

Vrea sa fi gagica lui.

| SG1995 a răspuns:

"Oare înseamnă că ar vrea o relatie cu mine, voi ce spuneti?"

My, înseamnă că e bădăran.

| Goete a răspuns:

Inseamna ca vrea sa ti-o puna

| ancaval a răspuns:

Nu-l băga în seamă.

| christine99 a răspuns:

Daca repeta mereu aceeasi intrebare, e clar ca nu-l duce capul. Te impresioneaza cu asta?

| Ely1234567 a răspuns:

Poate vrea o relație doar pentru sex

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Da. Clar. Sau ar vrea doar sa se culce cu tine. Pentru ca dacă ar fi altfel, ți-ar vorbi mai. politicos. Părerea mea.

| thereisnothingleft a răspuns:

Da,evident,vrea o relatie cu tine!