| M94jd a întrebat:

Ce înseamnă cand un barbat se holbează la tine de fiecare data când te vede și mentine și contactul vizual (nu am vorbit niciodată nimic cu el)?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrea sa te agate si nu stie cum.
Toti barbatii se uita dupa femei care arata bine.

| M94jd explică (pentru darrio2007):

Nu știu ce sa mai zic și ce sa mai cred sunt în dubii rău, adică asta este una din fazele în care se uita la mine, eram cu niște prietene vb despre ceva chestii iar el era în fata noastră, și se tot holba la mine încontinuu cand am văzut m-am răsucit și am înjurat, după a mai stat puțin sa mai benoclat și a plecat

| darrio2007 a răspuns (pentru M94jd):

Daca te-a auzit injurand, nu se va mai benocla la tine altadata.

| M94jd explică (pentru darrio2007):

Tot continua sa se uite și nu știu de ce

| darrio2007 a răspuns (pentru M94jd):

Are vreo obsesie pentru tine. Sau probleme psihice.
Ar trebui sa il intrebi intr-o zi:
-„Ce poftesti, musiu?"

| M94jd explică (pentru darrio2007):

Cred ca este obsedat sau s-o fii indragostit la prima vedere nu știu, nu am schimbat niciodată o vorba cu el și nu prea am tupeu sa l întreb asa deodată de ce se tot uita?‍♀️

| Simpatic a răspuns:

Nu ai mai pus aceasta intrebare? nu de alta caci imi pare cunoscuta intrebarea

Cand un barbat se uita insistent la tine, tu fiind femeie?! atunci inseamna ca te place, te place in primul rand fizic, carnal, trupeste ai inteles ideea

eu am un mod ca daca de exemplu nu te suport, ma uit la tine si te sfidez doar din privire

conteaza felul in care un barbat se uita la o femeie, nu este suficient doar sa se uite ca sa putem interpreta ca gata ar sari pe tine happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Că e un ciudat.
Holbatul nu e semn de interes

| Cosmin3412 a răspuns:

Te place si sigur ți-ar face ceva?