| Esme2000 a întrebat:

Bună seara, TPU.
Am o întrebare, eu am cunoscut un bărbat etc.
Și de acum 2 luni a început să se bage cu mine în seamă, să îmi pună întrebări de genul,,Unde ți-e gagicu?"
,,Nu ai gagic?"
,,Nu vrei gagic?"
,,Nu mă vrei pe mine ca gagic?"
,,Nu ai gagic?"
Mai îmi spune câteodată,,Ce faci drăguțo?".
Mă întreabă că ce fac,îmi zâmbește,se uită după mine, face sunete să îmi atragă atentia, etc.
Mai nou acum a început să încetinească mașina când mă vede și să faca gen ca și când mă pupă.
Îmi trimite câteodată inimă în mesaje sau emoji din acela care pupă.

Voi ce spuneți mă place sau nu?
Vă rog spuneți, mulțumesc!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrea doar sa ti-o traga.
Iti dai seama si cat de „inteligent" este din modul lui de adresare.

| RAY a răspuns (pentru darrio2007):

Dar ce ai vrea ce sa-i spuna? la varsta lui

| alina2k18 a răspuns:

Te place dar pare un taran coclit retardat ''face sunete să îmi atragă atentia'' si foarte disperat,, Nu mă vrei pe mine ca gagic?"
Probabil satul de l@ba si vrea si fufu si el ceva.
Am impresia ca e si trecut de 30 aniwinking, deci 15 ani de manuela i-or fi ajuns laughing

| Clytia a răspuns:

Nu pare să vrea ceva serios. Probabil, vrea doar să mai adauge o cucerire pe listă.

| RAY a răspuns (pentru Clytia):

Dar ce ai vrea sa se insoare cu ea, baiatul e la pubertate, are vreo 16, 17 ani ea nu stiu cat are,presupun ca tot pe acolo,ce sa vrei la varsta aia,puneti-va in locul cui intreaba,nu din perpectiva voastra,a gandiri actuale, e ca daca ai critica un copil ca face cv imatur, e lipsit de logica, la varsta lor ce sa vrea, nunta, copii, pe bune, asta vreti voi la 17 ani nunta si copii cine dz le creste apoi

| Clytia a răspuns (pentru RAY):

Cine a zis asta? Nu adauga răspunsului meu lucruri de care nici măcar n am pomenit sau gândit. Eu nu aveam se unde să știu ce vârstă are. Mi-am spus părerea mea, care nu e singura de acel fel despre acest individ. Fata a cerut ajutorul, iar eu și restul comunității cred că am lăsat o mică "avertizare" pentru ca pe viitor să nu aibă de suferit din cauza lui. Și să știi că la 17 poate să gândească și să ia foarte bine unele decizii de una singură.

| RAY a răspuns (pentru Clytia):

Adica la 17 ani sa se marite si sa aiba copii,asta e singurul ei scop in viata,nu e vorba ca nu poate lua deicizi ca doar e constienta dar nu si matura sa sufere? Sufeea ca citeste niste mesaje, ala e direct bv lui, vrea sex, ce sa vrei la varsta aia, insutatoare, copii pentru a suferi trebuie sa iubesti

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta de 1000 de ori

| ElisssssaMihaelaConstandache a răspuns:

Cred ca da sau te vrea doar asa de distractie