| Mihai1765 a întrebat:

dupa cum am mai spus sunt bi acum o luna am rugat -o pe prietena mea sa o facem in 3 cu inca o tipa si ea a acceptat, dar de 2 sapt prietena mea ma tot roaga sa o facem iarasi dar cu inca un baiat. Ideea e ca ea stie ca eu sun bi, oare asta ar fi motivul pentru care ea vrea sa o facem cu inca un baiat, vrea sa vada cum ma comport cu el sau? Prietena mea mi-a spus deja ca baiatul celalalt e si el bi.

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Posibil sa vrea egalitate, adică tu te-ai mai culcat cu una, acum vrea și ea sa se culce cu unul. Posibil. Sau poate doar o încântă sa privească. Nu pot sa înțeleg partidele în 3 dar na este doar o părere.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu doi bi o să fie sex în 666. Foc din cer o să cadă peste voi spre dimineață ca la Sodoma și Gomora.

| mihai69 a răspuns:

De ce nu o întrebi pe ea? Noi de unde să știm?!?
Da' sunt și eu curios: tipa cu care v-ați coțăit, era bi?

| Dorotheea21 a răspuns:

Eu as vrea sa te intreb ceva mai interesant, poate tu poti sa imi raspunzi.
Voi acestia Bi, de fapt, de cine sunteti indragostiti?
Homosexualii spun ca ei iubesc barbatul, sufleteste ca pe o femeie, cu fiori, relatie, casatorie, 'mame' si 'tati', si asa au castigat.
Cum este la voi cu dragostea, nu cu sexul?
Nu este cumva doar sex, mai prost mascat decat la homosexuali?

| Mihai1765 explică (pentru Dorotheea21):

Eu in momentul de fata sunt indragostit de ea nu vad pe nimeni altcineva cum o vad pe ea nimeni nu ma face sa ma simt cum ma face ea sa ma simt, poate daca cunosteam un tip inaintea ri care m-ar fi facut sa ma simt asa as fi cu el acum. Dpdv sexual da am mai facut-o si cu tipi dar cu ea e diferit e mai tandru, romantic e un alt sentiment unul de care nu pot sa ma saturhappy sper ca te-am lamurit

| Stropdeploaie a răspuns:

N ati vrea sa o facem in patru?))

| anonimă4567 a răspuns:

E o intrebare?
Intreab-o pe amica ta de ce vrea sa o faceti cu inca un baiat! Noi de unde sa stim!