| zuzzuu a întrebat:

e o poveste lunga...deci eu placeam un baiat, si a aflat de la o amica de-a mea. el m-a dus intr-un loc in care eram doar noi 2.si m-a intrebat dacal plac si i-am spus ca da.peste o saptamana. m-a luat tot intr-un loc in care eram noi doi si m-a intrebat daca vreau sal sarut si i-am spus ca nu si el ma tot ruga si i-am spus da la un final. l-am sarutat si dupa m-a intrebat daca ma poate saruta si el si i-am zis da. dupa el mi-a zis sa nu mai spun dar am spuscrying(amicei mele care acum nu mai sunt prietena cu ea. faza e ca ea a fost cu el inainte de treaba asta.si l-a intrebat daci adevarat si el zicea ca nu. dupa nu ma mai bagat prea mult in seama.saddar dupa o luna a inceput sa-mi dea palme la fund.si imi zicea:vai da ce sutien frumos ai.chestii din astea. dupa vreo doua saptamana. intr-o seara l-am luat in brate si ma tot intreba dacal mai iau putinlaughingsil luam. dupa in seara aia m-a intrebat daca intru pe mess si i-am spus ca da. bun am intrat si m-a intrebat daca vrea sa fiu cu el.si i-am zis ca da.si mi-a zis maine la cat sa ne intalnim.am stat peafara, ne-am sarutat si dupa el a plecat in casa. faza e ca eram in secret. dupa, e treia zi baietii imi mai dadeau palme la fund, cum sunt baietii na. da dupa trei zile de stat impreuna se dadea la una ii dadea palme la fund se gadilau si chestii...si dupa i-am zis ca vreau sa ma depart de el si el mi-a zis o vaii ce sufar! si de atunci nu prea mai vb.adica de 2 saptamana. voi ce credeti? ajutati-ma eu chiar il iubesc si vreau sa mai fiu cu elcrying(help mee

Răspuns Câştigător
| Monutza a răspuns:

Faza este in felul urmator. daca el te iubea pe tine.de ce le tragea palme la cur la altele.straight face eu asta nu percep.laughing. frate a facut chestia asta ca sa vada cum reactionezi daca esti geloasa si il placi cu adevarat.sau a doua posibilitate este aceea ca baiatul asta e cam fustangiu.si nu se multumeste cu una ci cu mai multe.straight face. parerea mea daca te iubea si iti acorda atentia pe care i-ai acordat-o tu lui. doar daca din astea rezulta ca lui nu ii cam pasa de tine.deoarece nu a recunoscut in fata acelei fete ca s-a sarutat cu tine.ce legatura avea aia era fosta.straight face. deci numai erau impreuna dupa ce te desparti de o persoana cu care ai fost impreuna fiecare isi vede de viata ei eu asa stiu.straight facesi replica O vai ce sufar! a fost spusa intr-un mod ironic.adica pe el il doare in pix daca tu suferi.:-J...ii esti indiferenta.ai facut bine ca i-ai dat papucii. NU TE MERITA! daca ii pasa de tine te cauta chiar daca numai sunteti impreuna.incerca intr-un fel sa va impacati daca vroia.dar pe el nu la mai interesant.straight face.asa sunt majoritatea baietilor.straight face promit marea cu sarea.straight facedar cand ai nevoie de ei nu iti sunt alaturi.straight face. nu te uita in urma lasa timpul sa treaca.nu il mai cauta.pentru ca baiatul asta ti-a demonstrat de foarte multe ori ca ii esti indiferenta.straight face sper ca te-am ajutat.kiss
Capu' sus sunt atatia baietii nu se opreste lumea la unu singur.:-J
Ai grija de tine.big hug
O zi frumoasa de toamna!happy

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Negociaza infidelitatea cu el si nu vor mai fi probleme.In timp ce el va da cu palma la fund cui o sa vrea tu o sa iei palme la fund sau chiar si...altceva fara probleme iar sentimentul iubirii va persista fara teama de a va separa.Succes.

| devilmilan a răspuns:

Sincer tipului acela il doare undeva de tine.si faza cu " crying " ce reprezinta? hello 3.5 miliarde de baieti in lumea asta nu dispera happy sunt baiat dar am o mentalitate diferita fata de cea a copilului acela de care ai zis ca il iubesti. replica " o ce sutien frumos ai " wtf? 12 ani pentru replica asta in mod cert ca sa acapareze atentia trebuia sa iti zica : " ce frumoasa esti" sa te protejeze sa iti arate ca te iubeste din ceea ce am citit pot spune ca e un rahat cu ochii gen soarece de calculator scuze-mi limbajul dar vorba fetei care a postat prima : deschide ochii lumea e plina de baieti si animale.alege un om nu un animal happy

| lauritta a răspuns:

In primul rand daca se da la alte fete nu e serios cu tine, deci nu te place asa de mult eu zic sa fii putin indiferenat sa-l mai refuzi, astfel il vei atrage nu zii mereu da, lasa-l sa astepte sa fie incitat baietilor le place ceea ce nu pot sa obtina fii tare nu o mamaliga care e mereu dupa el si o sa vezi ca el o sa te caute pe tine! sper ca te-am ajutat pupicei!:*:*