| adina_6125 a întrebat:

M-am indragostit de cel mai bun prieten al meu. dar sa va spun o faza:

intr-o seara l-am intrebat ce vrea sa ii cumpar de ziua lui si mi-a spus ca un sarut:*si m-am tot gandit eu si pana la urma m-am decis sa il sarut de ziua lui pentru ca mi-a spus ca asta vrea si eram la pary cu cea mai buna prietena a mea pe leaganul din spatele casei si il strig eu si il intreb ca daca mai stie ce mi-a spus in seara aia pe mess si a zis ca nu si atunci sa asezat pe leagan langa mine s-a uitat la mine si atunci l-am sarutat de atunci ma tot gandesc la asta si la ce dulce a fost

nu e suparat ca l-am sarutat chiar radem de faza aia si zicem ca o fost fain

cum sa ii spun ca vreau sa fim mai mult decat prieteni?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexgogo a răspuns:

Pai spune-i ca vrei mai mult de-atat. Fie veti face cuplu, fie n-o sa mai fiti prieteni.

Nu prea merge sa-i zici asta si apoi sa fie totul ca inainte.

| Cigαяєttє a răspuns:

Spune-i in fata ca il placi foarte mult si ca vrei sa fii cu el si sunt sigura ca si el vreabig grin.Bafta!

| Pink_4410 a răspuns:

Simplu... spune'i ca prietenia voastra v'a apropiat asa mult incat tu simti mult mai mult decat un simplu sentiment de prietenielove struck